Filtry do lakierni

Najlepsze filtry do lakierniKażda branża przemysłowa rządzi się własnymi prawami, lecz niezależnie od zakresu i sposobu wykonywania prac, bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Profesjonalne materiały i produkty filtracyjne zapewnią skuteczną ochronę linii produkcyjnych oraz efektywną barierę przed pyłem, i zanieczyszczeniami. Przydadzą się zwłaszcza podczas pokrywania lakierem różnych sprzętów, mebli czy pojedynczych elementów.Rodzaje filtrów do lakierniProfesjonalne filtry lakiernicze przydadzą się zarówno w niewielkich warsztatach, jak i specjalistycznych komorach lakierniczych. Wyróżnia się różne typy filtrów w zależności od potrzeb. Przykładowo filtry oczyszczania wstępnego zakłada się w centralach grzewczych, aby zminimalizować ogólny stopień zapylenia pomieszczeń. Występują także filtry sufitowe, ścienne bądź podłogowe. Filtry do lakierni wchłaniają cząsteczki lakierów, chroniąc przed mgłą farby i innymi emitowanymi związkami. Najczęściej spotyka się filtry poliestrowe, celulozowe lub mieszane.Własna produkcja filtrów do lakierni od A do ZNasze produkty tworzymy samodzielnie w odpowiednio przygotowanym i wyposażonym magazynie. Filtry do lakierni wytwarzamy tylko i wyłącznie z atestowanych surowców, więc oferowane produkty mają gwarancję bezpieczeństwa. Proces produkcji jest optymalnie nadzorowany na każdym jego etapie. Filtry zaopatrujemy w różnego rodzaju mocowania jak np. gwintowe, panelowe, kołnierzowe czy bagnetowe.Filtry do lakierni a ochrona środowiska naturalnegoW dzisiejszych czasach bardzo ważną kwestią jest dbanie o przyrodę. Dlatego właśnie prowadzimy ekologiczną produkcję, która nie ma charakteru inwazyjnego. Postulat ochrony środowiska naturalnego jest nam niezwykle bliski. Nasze filtry do lakierni pomagają stwarzać higieniczne i zdrowe środowiska pracy. Zapraszamy do współpracy!Po co stosuje się filtry do lakierni?

Rozpylanie różnego rodzaju farb czy lakierów, rozpuszczalników lub innych substancji - zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach może prowadzić do wzrostu stężenia niebezpiecznych substancji w powietrzu. Pomimo stosowania ochronnych masek czy specjalnych systemów wentylacyjnych może on wpływać negatywnie na zdrowie pracujących w lakierni osób oraz na pracę znajdujących się tam urządzeń. Dlatego tak ważne jest zamontowanie specjalnych filtrów. Produkty przeznaczone do lakierni muszą cechować się doskonałą zdolnością do wychwytywania najdrobniejszych cząsteczek, a przy tym być wydajne i wytrzymałe.

Atestowane filtry do lakierni z najlepszych surowców

Doskonale wiemy, że tylko najlepsze materiały pozwalają tworzyć wydajne i skuteczne filtry. Dlatego też stawiamy jedynie na atestowane, sprawdzone surowce od zaufanych dostawców. To z nich tworzymy nasze filtry do lakierni. Cały proces jest ściśle nadzorowany tak, aby zapewnić jak najwyższą jakość każdego filtra. W ręce naszych Klientów oddajemy filtry przeznaczone do różnorodnych zastosowań z możliwością montażu w podłodze na ścianie lub na suficie.

Zaufaj doświadczonemu producentowi filtrów do lakierni

Nasze doświadczenie pozwala nam nie tylko na tworzenie skutecznych i wydajnych filtrów do lakierni, ale też na dbanie o środowisko. Doskonale wiemy, jak ważne jest czyste powietrze nie tylko w zakładzie pracy, ale przede wszystkim to, którym oddychamy na co dzień. Dlatego też dbamy o to, aby wszelkie procesy produkcyjne nie zakłócały jego jakości. Skontaktuj się z nami i zamów filtry od sprawdzonego producenta.

Kontakt

Razem stwórzmy
czyste środowisko pracy
Skontaktuj się z doradcą
62 733 15 13 maturepolska@maturepolska.pl